Помер актор, який зіграв Більбо Беггінса у “Володарі кілець”

У 1981 році Іен Холм отримав «Оскар» за кращу чоловічу роль другого плану в «Вогняної колісниці», а через 7 років Єлизавета II посвятила його в лицарі

Помер актор, який зіграв Більбо Беггінса у “Володарі кілець”
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Легендарний актор Іен Холм, який зіграв Більбо Беггінса в трилогії «Володар кілець» і священика в «П’ятому елементі», помер у Лондоні на 89-му році життя.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє The Guardian.

Loading...

За даними видання, Іен Холм помер сьогодні, 19 червня. Причину смерті пов’язують з хворобою Паркінсона.

“З важким серцем ми змушені повідомити, що сер Іен Холм сьогодні вранці пішов з життя у віці 88 років. Він помер у лікарні в оточенні своєї родини. Чарівна, добра і неймовірно талановита людина. Нам його не вистачатиме”, – прокоментував агент актора.

Іен Холм також відомий ролями: андроїд Еш в «Чужому» і Вільям Гулл в «З пекла».

Відзначимо, на початку літа американський актор Джош Гад зідзвонився на Zoom з акторами з «Володаря кілець», а потім виклав запис цієї розмови на YouTube, назвавши її «Один Zoom-созвон, щоб управляти всіма». Гад зібрав практично всіх зірок трилогії, Іен Холм вже тоді не брав участі. Він написав своїм друзям листа, який зачитав Джош Гад.

Помер актор, який зіграв Більбо Беггінса у “Володарі кілець”

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що відомий радянський і російський актор, зірка фільмів  “Спортлото-82”, “Самая обаятельная и привлекательная”, “Русское чудо” та “На Дерибасовской хорошая погода, или На Брайтон-Бич опять идут дожди” Михайло Кокшенов міг померти від ускладнень, викликаних COVID-19.

10 червня стало відомо, що від коронавирусной інфекції (COVID-19) помер відомий письменник-сатирик Анатолій Трушкин.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...