Росія побила рекорд зі смертності від коронавірусу

Загальна кількість інфікованих COVID-19 в РФ досягло 569 063 людини

Росія побила рекорд зі смертності від коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Поки Україна б’є антирекорди з приросту нових випадків захворювання COVID-19, Росія фіксує рекордну кількість смертей від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на сайті Оперативного штабу РФ по боротьбі з коронавірусом повідомляється про те, що за минулу добу в Російській Федерації зафіксували 181 смерть. Це найбільша кількість летальних випадків від COVID-19, за весь період пандемії в країні.

Loading...

За минулу добу в Росії виявили 7 972 нових хворих коронавірусом. Загальна кількість інфікованих COVID-19 в РФ досягло 569 063 людини, 7 841 померли від ускладнень. У той же час одужали 324 406 осіб, з них 10 443 за минулу добу.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вже заявив, що Україна фактично перебуває на межі початку нової хвилі поширення COVID-19. При цьому українці досі легковажно ставляться до карантину.

Раніше головний державний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, де можна ходити без захисної маски, а в яких місцях вона обов’язкова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...