Вакарчук вийшов із фракції «Голос», щоб втратити депутатський мандат

Вакарчук заявив, що Рада залишила йому єдиний вибір

Вакарчук вийшов із фракції «Голос», щоб втратити депутатський мандат
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народний депутат від фракції «Голос» Святослав Вакарчук, якого напередодні Рада відмовилася позбавляти мандата, оголосив, що виходить із фракції, а потім буде виключений з партії на з’їзді. Таким чином, він втратить депутатський мандат автоматично.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Вакарчук повідомив у Facebook.

«Оскільки свої рішення я не міняю, то єдиний вибір, який Рада мені залишила за законом, це спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з’їздом партії з виборчого списку, відповідно до Конституції, що автоматично призведе до втрати мною депутатського мандата», — написав він.

«Такий спосіб складання депутатського мандата — вимушений і формальний. І мені шкода, що частина парламентаріїв залишила мені саме цей варіант. Але, це вже їхня відповідальність. Як я і казав раніше, залишаюся членом партії “Голос”, і зроблю все від себе залежне, щоб партія розвивалася і була успішною», — додав політик.

Зазначимо, на засіданні Верховної Ради 19 червня спікер Дмитро Разумков вже оголосив про вихід Вакарчука з фракції «Голос»:

«Згідно з частиною третьою статті 60 закону України про регламент Верховної Ради України повідомляю про вихід народного депутата України Вакарчука Святослава Івановича зі складу депутатської фракції політичної партії “Голос”».

Як відомо, Святослав Вакарчук заявив про відмову від депутатського мандата 11 червня. Таким чином, він вже вдруге відмовляється від депутатського мандата. Перший раз це сталося в 2008 році – Вакарчук за підсумками позачергових виборів 2007 році пройшов в стіни парламенту під 15 номером у списку НУ-НС.

Замінити Святослава Вакарчука повинна 19-й номер у партійному списку Аліна Свідерська.

11 червня 2020 року я написав заяву про складання мандата народного депутата України.18 червня Верховна Рада більшістю…

Gepostet von Святослав Вакарчук am Freitag, 19. Juni 2020

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...