Вчені пояснили, чому від коронавірусу помирає багато чоловіків

Чоловіки зазвичай не звертаються до лікаря при перших симптомах хвороби

Вчені пояснили, чому від коронавірусу помирає багато чоловіків
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Висока смертність від коронавірусної інфекції (COVID-19) серед чоловіків  можливо пояснюється тим, що чоловіки і жінки по-різному ставляться до лікарів і здоров’я.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Medical Xpress, про це заявив професор епідеміології медичного коледжу при Університеті штату Огайо Білл Міллер.

Loading...

За його словами, чоловіки зазвичай не звертаються до лікаря при перших симптомах хвороби. Він також навів у приклад цікаву статистику – в 2018 році близько 26% чоловіків, що живуть у штаті Огайо, не мали лікарів або взагалі не ходили до лікарні.

Крім того, за словами Міллера, чоловіки частіше страждають від проблем з легенями, нирками і серцем, а саме ці органи найбільше вражає новий коронавірус.

Спеціаліст некомерційної лікарні OhioHealth доктор Джозеф Гастальдо також додав, що чоловіки ходили на роботу під час карантину, наприклад, співробітники екстрених служб або будівельники.

А італійський вірусолог, проректор міланського університету Vita-Salute San Raffaele Массімо Клементі (Massimo Clementi) поділився хорошими новинами. За його словами, новий коронавірус слабшає і другої хвилі COVID-19 може і не бути.

Незважаючи на це, в Україні встановлено новий антирекорд по коронавірусу. Станом на ранок 11 червня в Україні зафіксували 689 нових випадків COVID-19, всього з початку пандемії заразилися 29 070 осіб.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...