ЗСУ запустили крилату ракету з бойовим зарядом вперше за 30 років

Розробники планують модернізувати комплекс «Нептун», щоб ракети можна запускати не тільки з наземної техніки, але і з повітря і з кораблів

ЗСУ запустили крилату ракету з бойовим зарядом вперше за 30 років
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Одеській області успішно завершилися випробування ракетного комплексу Р-360 «Нептун».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба держконцерну Укроборонпром в Facebook.

Loading...

У коментарі до відео йдеться про те, що Збройні сили вперше в історії незалежності України провели випробування крилатих ракет з бойовим зарядом – ракети комплексу «Нептун» вразили дві морські цілі.

Пуск здійснили по морських мішенях у морі, які були встановлені на відстані близько 80 кілометрів від узбережжя, обидві мети були вражені.

«Як виробник, ми готові виробляти ці комплекси серійно і поставляти у Збройні сили», – сказав Олег Коростельов, генеральний директор і генеральний конструктор ГККБ «Луч».

Новий командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа зазначив, що сьогодні Україна має повноцінний ракетний комплекс берегового базування: “Наші плани щодо переходу Військово-Морських сил від концепції ВМС, який чекає на противника біля своїх берегів, до концепції ВМС, які будуть зустрічати противника біля його берегів, продовжує виконуватися”.

Ракетний комплекс «Нептун»: успішно завершилися перші в історії незалежної України ракетні пуски з бойовою частиною – відео ТРК «Бриз»

#madeinUOP ⚡️⚡️⚡️Два бойові пуски ракет – обидві мішені знищено!На Одещині успішно завершилися випробування ракетного комплексу Р-360 «Нептун».Блискуча робота команди Олега Петровича Коростельова – щирі вітання колективу підприємства! ???Готуємося до серійного виробництва! ▶️Олег Коростельов, генеральний директор та генеральний конструктор ДККБ «Луч»:«Як виробник ми готові виробляти дані комплекси серійно та поставляти в ЗС. Питання постановки на озброєння, це вже більш юридичне та бюрократичне питання, яке залежить від генерального замовника».▶️ Олексій Неїжпапа, командувач ВМС ЗСУ: «Ми провели перші в історії незалежної України ракетні пуски з бойовою частиною. Вони пройшли повністю успішно і ми перевірили бойові можливості наших крилатих ракет. Можна сказати, що сьогодні ми маємо повноцінний ракетний комплекс берегового базування і наші плани щодо переходу Військово-Морських сил від концепції ВМС, який чекає на противника біля своїх берегів, до концепції ВМС, які будуть зустрічати противника біля його берегів, продовжує виконуватися».Слава Україні ??! Відео – ТРК "Бриз"

Gepostet von Державний концерн "Укроборонпром" am Freitag, 19. Juni 2020

Як повідомлялося раніше, Головний виконавець дослідно-конструкторської роботи зі створення нового комплексу озброєння – державне підприємство «Луч».

Комплекс РК-360 МЦ має такі заявлені розробником тактико-технічні характеристики:

Дальність стрільби: від 7 до 280 км.

Віддаленість стартової позиції від берегової смуги — не більше 25 км.

Максимальна кількість ракет Р-360 в одному залпі — 24 одиниці.

Інтервал пуску в залпі — від 3 до 5 сек.

Час розгортання комплексу на новій позиції — до 15 хвилин.

Запас руху комплексу по суші — до 1000 км.

Відзначимо, в період з січня по травень 2020 року у зоні бойових дій на Донбасі загинули 32 військових Збройних сил України.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...