День літнього сонцестояння: що треба обов’язково зробити в цей день і що заборонено

У цей день потрібно загадати найзаповітніше бажання

День літнього сонцестояння: що треба обов’язково зробити в цей день і що заборонено
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У неділю, 21 червня, настане день літнього сонцестояння: Сонце буде перебувати на максимальній висоті над горизонтом, а довжина світлового дня після цього почне зменшуватися.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, традиційно з цим днем у українців пов’язано багато прикмет і заборон.

Loading...

Доброю прикметою цього дня вважалося сходити в лазню. За повір’ям, особливу цілющу силу в цей день мають вода і віник з трав. Також корисно для зцілення від хвороб – до заходу скупатися в річці або озері.

Зустріч світанку в день літнього сонцестояння вважалася оберегом від невдач і хвороб. А якщо заснути під час нічного чування, то можна накликати біду.

За давніми віруваннями, народжені в цей день люди користуються заступництвом сонця і природи, а укладені в ці дні шлюби вважалися особливо міцними і щасливими.

Цей день не підходить для нових починань, він призначений для завершення старих справ.

В цей день також не можна завдавати шкоди природі, особливо рослинам і квітам, які в такий час мають особливу силу, викидати залишки їжі, лихословити, злитися і проклинати.

Не рекомендується також в цей день впадати в зневіру, проводити свято в повній самоті. Намагайтеся зберігати позитивний настрій, щоб весь наступний рік вас супроводжувала удача і гармонія.

Як вже розповідала НАРОДНА ПРАВДА, Меркурій увійшов в ретроградну петлю і почав “сповільнювати” швидкість руху, а 18 червня планета “розвернулася”. Ретроградний Меркурій можна буде спостерігати до 14 липня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...