Штрафи знову доведеться платити грошима: бали за порушення ПДР скасовано

Закон набирає чинності 14 травня

Штрафи знову доведеться платити грошима: бали за порушення ПДР скасовано
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Закон про скасування штрафних балів за порушення правил дорожнього руху, зафіксованих за допомогою автоматичної системи, офіційно опубліковано на сайті вісника Верховної Ради, газети “Голос України”. Тепер водії будуть зобов’язані оплачувати штрафи грошима.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, документ з’явився на сайті видання в ніч на середу, 13 травня.

Так, відповідно до закону 566-IX, в разі фіксації порушення ПДР в автоматичному режимі, штрафні бали більше не є предметом стягнення, що накладається на водіїв.

Loading...

Нагадаємо, раніше кожному громадянину, який має право управління транспортним засобом, щорічно з початку року (з дня отримання права керування транспортним засобом) і до кінця року нараховувалося 150 балів. У разі фіксації правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі від загальної кількості балів громадянина, який скоїв правопорушення, віднімається кількість штрафних балів, передбачених відповідною статтею.

З завтрашнього дня, 14 травня, коли закон набирає чинності, штрафи потрібно буде оплачувати не балами, а грошима.

Нагадаємо, в Україні на час карантину ввели нові правила для власників машин. Штрафні санкції для них також “стартують” від 17 тисяч, а закінчуються сумою в 34 тисячі гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...