В Київській області можуть посилити карантин: що відомо

В Київській області можуть посилити карантин: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Київській області ситуація з захворюваністю коронавірусною хворобою наблизилася до критичного значення показника інцидентності. У випадку його перевищення область буде посилювати карантин.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на брифінгу заявив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

За словами Володіна, до критичного значення показника інцидентності залишилося 0,03%. Він нагадав, що цей показник повинен бути менш ніж 12.

“Тож ми зараз буквально балансуємо між збереженням карантинних заходів на теперішньому рівні та поверненням до їхнього посилення”, – наголосив голова ОДА.

Як відомо, Міністерство охорони здоров’я розробило спеціальні показники, на значення яких посилаються області при ухваленні рішення про посилення чи послаблення карантину. Інцидентність – це кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, в п’ятницю, 19 червня, під час позачергового засідання Кабінету міністрів прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна фактично перебуває на межі початку нової хвилі поширення COVID-19. При цьому українці досі легковажно ставляться до карантину.

Також в МОЗ назвали регіони, які станом на 20 червня не можуть перейти до наступного етапу ослаблення карантину. Йдеться про  Київ і 9 областей України, де показники  кількості нових випадків COVID-19 за останні 7 днів перевищують допустимі.

Джерело: Народна Правда