На скільки скорочується життя через вживання алкоголю: медики назвали цифри

На скільки скорочується життя через вживання алкоголю: медики назвали цифри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Англійські медики провели дослідження, в ході якого визначили, як впливають на організм людини різні дози алкоголю. У дослідженні взяло участь майже 600 тисяч осіб, які щотижня вживали від 100 до 350 мл спиртного.

Перед початком роботи учасники пройшли медичні обстеження, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Обозреватель.

Loading...

Результати показали, що у всіх учасників експерименту немає захворювань серцево-судинної системи.

Протягом наступних тижнів добровольці щотижня вживали від 100 мл алкоголю.

За підсумками дослідження з’ясувалося, у середньостатистичної людини у віці 40 років, яка вживала до 350 грамів чистого алкоголю в тиждень, скорочувалася тривалість життя на 1-2 роки. Вчені провели аналіз і встановили, що вживання більшої кількості може дати старт серцево-судинним захворюваням та інсульту.

“Експеримент показав, що немає ніякої користі навіть від невеликих доз спиртного”, – зазначили автори дослідження.

Ця робота британський вчених підтвердила попереднє дослідження, згідно з яким безпечна доза спиртного для чоловіків і жінок – 112 грамів спирту в тиждень. Ця кількість відповідає 3,4 літра пива міцністю 4% або шести фужерам вина.

Нагадаємо, раніше експерти назвали вбивчі поєднання при вживанні алкогольних напоїв. Перш за все, заборона стосується лікарських препаратів, які не можна приймати разом з алкоголем.

Також раніше фахівці  назвали вид алкоголю, який робить людину агресивною. Йдеться про міцні напої – горілку, коньяк, віскі, текілу та інші.

Нагадаємо, алкогольна інтоксикація – річ дуже неприємна, втім, позбутися її можна як сучасними способами, так і давніми.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...