“Не дозволимо одягнути білорусів в постоли”: Лукашенко зробив різку заяву в бік Росії

Лукашенко закликав білорусів не розслаблятися

”Не дозволимо одягнути білорусів в постоли”: Лукашенко зробив різку заяву в бік Росії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про загрозу суверенітету країни. За словами Лукашенка, є бажаючі знову повернути білорусів під батіг і одягнути в постоли.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на  БЕЛТА, про  це він сказав на церемонії відкриття меморіального комплексу “Ола”, який розташований на місці однойменної села, спаленого німцями в роки війни.

Loading...

Він зазначив, що ніколи не думав про те, що через чверть століття в мирній і незалежної Білорусі знову доведеться говорити про необхідність відстоювати суверенітет.

“Не розслабляйтеся. Пам’ятайте, що навколо ще стільки багато людей, які із заздрощів, через те, що їм не подобається наш народ, тому що ми говоримо про свою незалежність, проводимо свій незалежний курс, будуть намагатися обов’язково влізти в наші справи. Ми нікому не повинні дозволити в черговий раз повернути нас під батіг і одягнути в постоли”, – заявив Лукашенко.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який 14 травня в шостий раз подав документи в Центральну комісію з виборів президента, своїм указом від 3 червня відправив уряд у відставку.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі пройдуть чергові вибори президента, свою кандидатуру в шостий раз подав чинний президент країни. Олександр Лукашенко займає свій пост вже 26 років – з 1994 року. Він вигравав вибори п’ять разів поспіль.

18 червня повідомлялося про те, що Віктора Бабарико, опозиційного кандидата у президенти Білорусі затримали. Також затримано його сина Едуарда.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...