Сонце оповило вогняне кільце: онлайн-трансляція сонячного затемнення

Тривалість повної фази Сонячного затемнення становить близько 38 секунд

Сонце оповило вогняне кільце: онлайн-трансляція сонячного затемнення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

У неділю, 21 червня, у день літнього сонцестояння розпочалося кільцеве сонячне затемнення. В Україні затемнення буде видно частково о 9:40 за Київським часом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Кільцеве затемнення Сонця – це астрономічне явище, яке відбувається, коли Місяць перебуває між Сонцем і Землею, затьмарює собою зірку, але кутові розміри Сонця залишаються більшими, ніж кутові розміри Місяця. Це явище має свої особливості та може впливати на людей.

Його можна буде побачити в небі над Центральною Африкою, в Південно-Східній Європі, північній Австралії, Саудівської Аравії, Індії, на півдні Китаю і над Тихим Океаном.

Тривалість повної фази Сонячного затемнення становитиме близько 38 секунд. У цей час Земля, Місяць і Сонце вишикуються в один ряд, і природний земний супутник затьмарить більшу частину зірки.

Через це буде видно тільки крайні лінії Сонця, які і сформують те саме “вогняне кільце”. Найкраще затемнення побачать жителі Північної Індії — там Місяць закриє 99,4% Сонця. Українці зможуть побачити лише сонячну напівтінь.

Астрологи кажуть, що затемнення 21 червня – унікальне. Це явище може позитивно вплинути на самопочуття, думки, поведінку людей та їхні відносини.

Нагадаємо, у неділю, 21 червня, настане день літнього сонцестояння: Сонце буде перебувати на максимальній висоті над горизонтом, а довжина світлового дня після цього почне зменшуватися.

До слова, Меркурій увійшов в ретроградну петлю і почав “сповільнювати” швидкість руху, а 18 червня планета “розвернулася”. Ретроградний Меркурій можна буде спостерігати до 14 липня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...