“Треба працювати”: Путін заявив, що знову піде в президенти

Путін абсолютно переконаний у правильності пропозиції щодо поправок в основний закон РФ

”Треба працювати”: Путін заявив, що знову піде в президенти
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін  допустив, що буде балотуватися у президенти на новий термін, якщо уряд ухвалить відповідну поправку до конституції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він про сказав в інтерв’ю для фільму “Росія. Кремль. Путін” одного з російських каналів, передає ТАСС.

Водночас він закликав чиновників не шукати йому наступника вже зараз, а “займатися своєю безпосередньою роботою”.

“Працювати треба, а не наступників шукати. Я для себе ще нічого не вирішив. Але не виключаю можливості балотуватися, якщо це з’явиться у конституції. Подивимося, там видно буде”, – висловився російський лідер.

Глава РФ додав, мовляв, якщо затвердження відповідної поправки не буде, то через декілька років, замість нормальної ритмічної роботи на дуже багатьох рівнях влади “почнеться нишпорення очима в пошуках можливих наступників.

Зазначимо, що Путін абсолютно переконаний у правильності пропозиції щодо поправок в основний закон РФ. За його словами, правильність цього “довели і події останніх місяців”.

“Чинна сьогодні конституція ухвалювалася в особливий період – в умовах найгострішої внутрішньополітичної кризи, коли танки стріляли по парламенту і в Москві йшли бої з жертвами. Сьогодні, слава Богу, стабільна внутрішньополітична ситуація, але є й інші речі, пов’язані з нашим суверенітетом”, – резюмував він.

Нагадаємо, Держдума РФ 23 січня ухвалила в першому читанні поданий президентом Росії Володимиром Путіним законопроєкт про зміни до Конституції РФ.

До слова, президент Росії Володимир Путін оголосив, що загальноросійське голосування щодо поправок до Конституції РФ призначене на 1 липня. Воно повинно було відбутися 22 квітня, проте було перенесене через епідемію коронавірусу.

Джерело: Народна Правда