Харламов і Асмус розлучаються: пара зробила заяви

Харламов зазначив, що це були прекрасні 8 років і вони з Христиною спробують зберегти дружні стосунки заради їхньої спільної 6-річної доньки

Харламов і Асмус розлучаються: пара зробила заяви
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Російська актриса Христина Асмус і комік Гарік Харламов розлучаються після 8 років шлюбу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це зірки синхронно повідомили у себе в Instagram.

Loading...

Христина Асмус і комік Гарік Харламов обидва відзначили, що це не спонтанне, а свідоме і зважене рішення. Пара розлучається, зберігаючи дружні відносини.

“Вісім років у шлюбі. Довела мужика… Вибачте, не втрималася. На жаль, ми теж в тренді. Ми розлучаємося з Гаріком Харламовим. Це не хайп”, – написала Асмус.

Вона також додала, що:

“Що ні фільм “Текст”, не самоізоляція, ні хтось третій у цьому не винен. Це рішення не спонтанне. Ми розлучаємося без бруду, з великою повагою один до одного. І я зараз переповнений вдячністю і великою людською любов’ю. У будь-якому випадку це болючий процес і я прошу вас поставитися з розумінням до нашого рішення”.

Харламов і Асмус розлучаються: пара зробила заяви

Харламов, у свою чергу, зазначив, що це були прекрасні вісім років спільного життя вони з Христиною спробують зберегти дружні стосунки заради їх спільної 6-річної доньки Анастасії:

“Вісім років тому у нас почалися стосунки… Хороша цифра 8. Знак нескінченності. Але на Землі немає нічого нескінченного. І ми, на жаль, не виняток. Наш шлях з Христиною не завершується, а переходить в іншу стадію. В якій, я сподіваюся, завжди буде місце дружбі і повазі. Так, ми розлучаємося. Але ми безумовно залишаємося люблячими батьками прекрасної дочки”.

Харламов і Асмус розлучаються: пара зробила заяви

Американські вчені визначили, що щастя в шлюбі певним чином залежить від професії закоханих. Виявилося, що найбільшу схильність до розлучень мають подружжя, де один з пари працював військовослужбовцям, логістом або автомеханіком. Найнижчий рівень розлучень мали ті, хто працював на релігійних посадах, а також стоматологи і логопеди.

Відома українська супермодель Сніжана Онопка заявила, що її чоловік Микола Щур, перебуваючи в неадекватному стані, бив її і ґвалтував. Модель почала шлюборозлучний процес і вирішила розповісти про факти наруги над нею і її мамою, які стали «останньою краплею».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...