Із неопублікованого: зруйнований Донецький аеропорт показали українцям (фото)

Із неопублікованого: зруйнований Донецький аеропорт показали українцям (фото)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

В мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропорту. Знімки виглядають дуже емоційними.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Facebook.

Журналіст, письменник і фотограф “кіборгів” Сергій Лойко показав архівні фотографії Донецького аеропорту, які раніше не були опубліковані. Знімки він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі.

Фотограф зняв українських бійців прямо під час захисту аеропорту три роки тому. “Три роки тому я зняв дуже багато кадрів в аеропорту. Досі ніяк не можу розібрати всі. Ось ще одне”, – прокоментував автор фотографій.

В кінці жовтня 2014 року Сергій Лойко провів чотири дні в оточеному бойовиками Донецькому аеропорту серед українських військових і добровольців.

Бої за Донецький аеропорт почалися у вересні 2014 року. Протягом 242 днів українською бійці тримали тут оборону. До речі, “кіборгів” нагородили за оборону Донецького аеропорту. “Ці нагороди довго шукали своїх герої. Ми по всій Україні шукаємо тих, хто захищав аеропорт, і нагороджуємо медалями “За оборону Донецького аеропорту”. Зараз черга дійшла до Полтавщини”, – розповіла організатор заходу, доброволець з позивним “Сова”.

Нагадаємо, “кіборга” Генадія Дуброва побили напередодні у Києві, біля пам’ятника Небесної Сотні. У Дуброва виник конфлікт із продавцями синьо-жовтих стрічок на Майдані Незалежності. Вони нібито збирають гроші під пам’ятником Небесної Сотні без відповідних документів.

Додамо, у Волинській області невідомі напали на учасника АТО. Від побоїв чоловік помер в реанімації не приходячи до тями.

Джерело: Народна Правда