На будівництво стіни на кордоні з РФ просять 4,5 мільярди гривень

Станом на кінець травня 2020 року будівництво інженерно-загороджувальних споруд на кордоні з РФ в рамках проекту Стіна завершено на 40%

На будівництво стіни на кордоні з РФ просять 4,5 мільярди гривень
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Державна прикордонна служба просить уряд продовжити терміни реалізації проекту Стіна на кордоні з Росією до 2025 року, а також виділити на нього додатково 4,5 млрд грн.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє експертна організація StateWatch.

Якщо Кабінет міністрів вирішить, вартість проекту Стіна зросте до 6,2 млрд грн.

“Така пропозиція Держприкордонслужби обґрунтована значним скороченням обсягу фінансування проекту”, – йдеться в повідомленні.

“На будівництво “Стіни” в 2019-2020 роках було передбачено виділення 1,664 млрд грн, однак розмір фактичних витрат склав 800 млн грн, тобто менше половини від запланованих. До того ж, прикордонники посилаються на зростання вартості будівельних матеріалів і заробітної плати працівників, а також збільшення термінів виконання бюджетної програми, якою передбачено реалізацію проекту”, – пише StateWatch.

За словами прикордонників, узгодження запропонованих змін дозволить завершити будівництво кордону на українсько-російському та українсько-молдавському ділянках в наступні періоди:

  • у 2020-2021 роках – в межах Харківської та Луганської областей;
  • у 2021-2022 роках – в межах Луганської та Сумської областей;
  • у 2022-2025 роках – в межах Сумської, Чернігівської та Одеської областей.

Станом на кінець травня 2020 року будівництво інженерно-загороджувальних споруд на кордоні з Російською Федерацією в рамках проекту Стіна завершено на 40%.

В Україні зафіксовано зростання попиту на оформлення закордонного паспорта в областях, які межують з Російською Федерацією.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...