Назвали простий засіб для покращення зору

Назвали простий засіб для покращення зору
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

З віком людський зір, зазвичай, погіршується і доводиться носити окуляри і контактні лінзи, які “обманюють” очі і не лікують основну проблему.

Деякі вчені стверджують, що рослина шафран може зупинити погіршення зору пов’язане з віком і поліпшити його за короткий час, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на healthystyle.

Ліки готуються з шафрану, кореня, який найчастіше використовується в якості спеції.

Для цього слід закип’ятити приблизно чашку води і додати туди грам шафрану. Варити на повільному вогні протягом хвилини, потім необхідно вже холодну суміш процідити.

Випивати цей напій, попередньо додавши туди мед за смаком, слід щоночі перед сном.

Зір значно покращиться всього за пару тижнів, запевняють фахівці.

Крім відновлення зору, шафран очищає кров, регулює рівні тригліцеридів і холестерину в крові, покращує циркуляцію крові, виліковує артрит і покращує пам’ять.

Нагадаємо, нашим очам, як і нашому тілу, необхідні тренування. Особливо якщо ми багато часу проводимо за комп’ютером або читаємо. Медики розповіли про вправи, які допоможуть впоратися з втомою очей і навіть зменшать ймовірність виникнення і розвитку короткозорості.

Нагадаємо також, французькі косметологи зібрали 5 найпоширеніших помилок, які найчастіше допускають при догляді за шкірою навколо очей.

Раніше повідомлялося, яку небезпеку несе організму людини використання контактних лінз.

Також можна дізнатися про відмінності в тому, як бачать світ люди і тварини.

Джерело: Народна Правда