Смертельна ДТП з Єфремовим: у трагедії знайшли “український слід”

Єфремова попросили про термінову допомогу

Смертельна ДТП з Єфремовим: у трагедії знайшли “український слід”
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Михайло Єфремов, який 8 червня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, став винуватцем смертельної ДТП, сів за кермо тому що його попросив про термінову допомогу друг з України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в коментарі виданню Собеседник повідомив адвокат Єфремова Ельман Пашаєв.

Loading...

Він також додав, що людина, якій намагався допомогти Михайло Єфремов, відома особистість: “Зараз багато хто Єфремова засуджує, але ніхто не хоче зрозуміти, чому він п’яним сів за кермо. Насправді йому того вечора подзвонив друг, який знаходиться зараз в Україні. До речі, це відома людина, і ви її напевно знаєте”.

“Він повідомив Михайлу, що його мати і дружина потрапили до лікарні та знаходяться в дуже важкому стані. Так як кордони з Україною зараз закриті, друг попросив Михайла поїхати в клініку і допомогти, чим зможе. А в той день якраз було православне свято, Михайло випив, але сів за кермо, щоб виручити друга”, – додав адвокат.

Нагадаємо, раніше Таганський районний суд Москви відправив актора Михайла Єфремова, який став винуватцем ДТП, в якому загинула одна людина, під домашній арешт на два місяці — до 9 серпня.

Народний артист Росії Олександр Панкратов-Чорний вважає, що відповідальність за подію лежить і на тих, хто пустив п’яного Єфремова за кермо.

Раніше РЕН ТВ, посилаючись на власні джерела, повідомляло про те, що зникли записи камер спостереження з московського бару Ulysses, в якому, напередодні смертельного ДТП нібито перебував актор Михайло Єфремов.

Джерело: Народна Правда
загрузка...