У якому місяці народжуються найрозумніші люди

У якому місяці народжуються найрозумніші люди
Автор Желізняк Олександр в Новини

Вчені зі Сполучених Штатів Америки вирішили з’ясувати, в якому місяці народжуються найздібніші учні. В кінці свого дослідження вони з’ясували, що у вересні діти частіше бувають самими здатними учнями.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на «Сегодня».

За словами вчених, чим старшими є діти на момент старту навчання в школі, тим вищі оцінки вони отримують, а в майбутньому це позитивно впливає на все їхнє життя. Крім цього, вчені з’ясували, що діти, які були народжені у серпні, навпаки, часто отримують найгірші оцінки.

З’ясувалося, що вся справа у тому, в якому саме віці дитина йде до школи. Виявилося, що існує величезна різниця в оцінках, які отримують діти, що народилися у серпні, і тими, хто народився у вересні. У перші роки різниці практично немає, але далі вона стає більш відчутною.

Зазначається, що всього в дослідженні, яке проходило в штаті Флорида, була вивчена інформація по більш одному мільйону школярів, які народилися в період з 1994 по 2000 роки.

Нагадаємо, раніше американські вчені з Університету Тафтса з’ясували, що кожна людина в домашніх умовах здатна продовжити своє життя. Проте для цього потрібно докласти зусиль.

Додамо, також вчені відкрили дивовижні особливості сну поряд із собакою.  За їх словами, домашні улюбленці не псують сон господарів, та навіть в рази покращують якість відпочинку.

Джерело: Народна Правда