Вибух будинку у Києві: постраждалі мешканці отримають 30 мільйонів компенсації

На цьому тижні місто надасть матеріальну допомогу постраждалим жителям і допомогу родичам загиблих

Вибух будинку у Києві: постраждалі мешканці отримають 30 мільйонів компенсації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вибух у житловому будинку в Дарницькому районі Києва стався 21 червня в районі 10 ранку. Загинули три людини, знищено кілька поверхів. Влада Києва готова виділити з резервного фонду міста 30 мільйонів гривень для вирішення проблеми з житлом у людей, які на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив мер столиці України Віталій Кличко під час брифінгу.

Він також додав, що доля ще двох осіб залишається невідомою.

“Рятувальники вже добу працюють на місці трагедії. Розбирають завали, шукають людей, які могли там залишитися. На всіх поверхах будівлі встановили зміцнюючі балки, щоб будинок не завалився. Також фахівці обстежують сусідні будинки, щоб визначити, в якому вони стані і чи безпечні для проживання”, – сказав мер.

Кличко також повідомив, що місто надає допомогу постраждалим. Зокрема, в інтернат на Харківському шосе переселили 56 мешканців будинку, де стався вибух, їх забезпечили харчуванням, медикаментами, всім необхідним. Також, за його словами, “Укрзалізниця”, співробітники якої проживають у зазначеному будинку, надала номери в готелях. Ще частина людей зараз живе у родичів і знайомих.

“Я сьогодні вранці був на нараді у прем’єр-міністра і запропонував варіант, як ми можемо допомогти постраждалим жителям. Половину коштів на житло для них може надати місто, а половину – уряд. Прем’єр-міністр підтримав таку пропозицію. Київ готовий виділити з резервного фонду 30 мільйонів гривень для вирішення житлової проблеми людей, в будинку яких стався вибух. Прем’єр пообіцяв розглянути можливість допомоги від держави”, – підкреслив Кличко.

Спікер Державної служби з надзвичайних ситуацій Світлана Водолага повідомляла, що після вибуху будинку на Позняках — виникла можливість обвалу іншої конструкції. Це стало причиною уповільнення розборів завалів на місці трагедії.

Джерело: Народна Правда