Засуха і сезон гроз: синоптики дали докладний прогноз на літо в Україні

Синоптики опублікували масштабний прогноз погоди на літо

Засуха і сезон гроз: синоптики дали докладний прогноз на літо в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Влітку в Україні очікується ще велика посуха, а в багатьох частинах Європи може початися сезон гроз, який підвищує ризики повеней.

Loading...

Портал AccuWeather опублікував прогноз на літо і повідомив, що в Україні вже зараз розвинулася посуха і в найближчі місяці її загроза тільки зросте, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За їх словами, фермери можуть зіткнутися з втратою врожаю з-за цього явища. Посуха може торкнутися врожаї пшениці, кукурудзи, ячменю, вівса, соняшника, буряків.

“Ймовірно, це вплине на врожай під час фази зростання цього літа, і очікується більш низька врожайність”, – сказав метеоролог AccuWeather Тайлер Ройс.

За його прогнозом, в Іспанії та Португалії опади скоро зійдуть нанівець і почнеться типова тепла літня погода. Тим не менш, з-за весняних дощів до середини літа може вирости велика кількість рослинності, що може призвести до частих пожеж.

У південній частині Європи, а також у східній Франції і західної Німеччини переважатиме температура близько 30-40°C. Це призведе до засух і навіть зниження рівня в річці Рейн. В північній і центральній Франції, Польщі, Німеччини та Данії синоптики очікують сезон гроз, злив, градов і “руйнівних вітрів”. Розпочнеться він у липні-серпні і може навіть призвести до повені.

У Великобританії очікується чимало дощів і гроз. Тим не менш, в Англії та Уельсі може наступити посуха.

А в Швеції, Фінляндії і Прибалтиці прогнозують одні з найбільш спокійних погодних умов в Європі.

Засуха і сезон гроз: синоптики дали докладний прогноз на літо в Україні

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що погода в Україні влітку 2020 не буде бити рекорди температур, як було в попередні роки.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...