Зеленський цікаво порівняв боротьбу України з COVID-19 із цирком

Зеленський зізнався, що в Україні проблема з транспортом - не у всіх є маски, не всі користуються засобами захисту, тому збільшується кількість хворих

Зеленський цікаво порівняв боротьбу України з COVID-19 із цирком
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Президент Володимир Зеленський, говорячи про боротьбу з COVID-19, порівняв Україну з куполом цирку, під яким балансує гімнаст.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву він зробив в коментарі The Globe and Mail.

Володимир Зеленський, зокрема прокоментував рішення відкрити кордон з іншими країнами. Говорячи про це, він зазначив, що ніхто не знає, яким буде фінал битви з COVID-19:

“Ми знаємо тільки початок цієї битви, і ніхто не знає фіналу. Все, що ми можемо, і все, що ми робимо, – це утримання балансу. Ми – як гімнаст-канатоходець під куполом цирку, який йде і тримає рівновагу, щоб не впасти. Ми тримаємо рівновагу, щоб не було великої кількості захворювань, а значить – і великої кількості летальних випадків”.

Зеленський також підкреслив, що зараз “життя в Україні відновлюється”:

“Ми відкриваємо деякі речі, пов’язані з малим і середнім бізнесом, відкриваємо парки, де можуть бути літні кафе, але у нас заборонено сидіти в приміщенні кафе, де є велике скупчення людей. Ми відкриваємо перукарні, спортивні зали, але без масових скупчень…”.

Нагадаємо, пацієнта з COVID-19 довелося з боєм доставляти в Харківський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення — близько 100 протестувальників перекрили проїзд на його територію. У ситуацію довелося втручатися поліції.

Також повідомлялося про те, що 22 червня в Україні почнуть посилювати карантин в областях, в яких зафіксовано погіршення ситуації з поширенням COVID-19.

Джерело: Народна Правда