Майно при розлученні ділять по-новому: що варто знати

Майно при розлученні ділять по-новому: що варто знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За рішенням Верховного Суду України скасовується презумпція того, що придбане майно у шлюбі є спільним майном подружжя. Під час розлучення пари варто враховувати фактори впливу на розподіл спільного майна.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Голос.UA“.

Під час розгляду справи розлучення подружжя варто аналізувати, яка мета покупки та чиї гроші було використано. Таким чином можна визначити правовий статус спільного майна чоловіка і дружини. За умови, що придбання майна здійснено за відповідними критеріями, його можна вважати спільним. Таким чином проводитиметься поділ на основі ст. 60 Сімейного кодексу України.

Якщо пара заробила на майно до створення сімї або гроші на його придбання були подаровані батьками, а сам об’єкт майна був придбаний вже у шлюбі, то важливо довести факт приналежності коштів, витрачених на покупку. Підтвердити, що майно придбано на особисті кошти одного з подружжя допоможуть розписки, договір зі спеціальним застереженням, свідчення.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, уже зовсім скоро розлучитися в Україні стане значно простіше, втім, потрібно зібрати великий пакет документів, аби процес пройшов швидко та безболісно. Проте якщо у подружжя є спільні діти, єдиний вихід – звернутися до суду. 

Додамо, що американські вчені визначили, що щастя у шлюбі певним чином залежить від професії закоханих. Виявилося, що найбільшу схильність до розлучень мають подружжя, де хтось із пари працював військовослужбовцем, логістом чи автомеханіком. Найнижчий рівень розлучень мали ті, хто працював на релігійних посадах, а також стоматологи та логопеди.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...