Негода у Карпатах вбила трьох людей: оголошено III рівень небезпеки

До кінця доби 23 червня в Івано-Франківській і Чернівецькій областях надзвичайно сильні дощі

Негода у Карпатах вбила трьох людей: оголошено III рівень небезпеки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Карпати продовжують страждати від наслідків потужних злив – вже загинули троє: двоє жінок і чоловік.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТСН.

У селі Дземброня літня жінка впала в бурхливий потік і потонула. В Яблуниці в річку потрапив автомобіль – водій і пасажир загинули.

У селі Красник ґрунт зсунувся в кількох місцях просто на дорогу. Шість сіл відрізано від цивілізації. У пастці між зсувами опинилися понад два десятки автомобілів, які вже визволили рятувальники.

Небезпечно і в селі Микуличин, де вода руйнує бетонну дамбу і вже забрала значну частину берегоукріплень. Якщо опади не припиняться, під загрозою затоплення опиняться кілька сотень житлових будинків.

Між тим ДСНС вже оголосило III рівень небезпеки: “До кінця доби 23 червня в Івано-Франківській та Чернівецькій областях надзвичайно сильні дощі”.

Оперативна інформація про наслідки негоди в західних областях України

Найбільш складна ситуація спостерігається на території 12 районів Івано-Франківської області, у Вижницькому та Путильському районах Чернівецької області та у Стрийському районі Львівської області.

Всього до ліквідації наслідків негоди в західних областях від ДСНС залучено понад 300 осіб та 70 одиниць техніки.

Ліквідація наслідків негоди в Україні – (Ів-Франківська обл)

Оперативна інформація про наслідки негоди у західних областях України та заходи, що вживаються рятувальниками для допомоги людям ⤵️Найбільш складна ситуація спостерігається на території 12 районів Івано-Франківської області, у Вижницькому та Путильському районах Чернівецької області та у Стрийському районі Львівської області.Всього до ліквідації наслідків негоди у західних областях від ДСНС залучено понад 300 осіб та 70 од. техніки.Більше інформації за посиланням: https://www.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/110097.html

Gepostet von ДСНС України am Dienstag, 23. Juni 2020

Рятувальники надають допомогу жителям Буковини, який стали заручниками негоди. Людей евакуювали з підтоплених домогосподарств – переносять на руках і вивозять із затоплених дворів на спеціальній техніці

Рятувальники надають допомогу буковинцям, що стали заручниками негоди. Людей евакуюють з підтоплених домогосподарств – переносять на руках та вивозять з затоплених дворів технікою Управління ДСНС України у Чернівецькій області ⤵️

Gepostet von ДСНС України am Montag, 22. Juni 2020

Івано-Франківська область – зливи перетворили обласний центр та інші населені пункти Прикарпаття на Венецію

Рятувальники надають допомогу мешканцям Прикарпаття

А це друзі, – Івано-Франківщина, де тривалі зливи перетворили обласний центр та інші населені пункти Прикарпаття на Венецію. Наші рятувальники продовжують допомагати людям, що опинилися заручниками негоди ⤵️

Gepostet von ДСНС України am Montag, 22. Juni 2020

Увечері 21 червня, Прикарпатті атакував смерч, що «пролетів» недалеко від населеного пункту Долина, Івано-Франківської області. Очевидці встигли зняти неймовірне погодне явище на відео.

Джерело: Народна Правда