Нові правила карантину в Україні: за що можуть оштрафувати

Будь-яка торговельна мережа несе відповідальність за порушення карантинних заходів, якщо вона не забезпечує дотримання правил

Нові правила карантину в Україні: за що можуть оштрафувати
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Карантин в Україні продовжили до 31 липня. При цьому частина регіонів перейшла на адаптивний карантин, а частина посилила обмежувальні заходи через зростання числа пацієнтів з COVID-19.

Про те, як будуть контролювати дотримання карантинних заходів в Україні у коментарі каналу “Україна 24” розповів радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За його словами, зараз за порушення карантину найчастіше штрафують звичайних громадян, “але і організації штрафується теж багато”: “Через погіршення ситуації із захворюваністю з сьогоднішнього дня почався більш жорсткий контроль за дотриманням заходів, пов’язаних з карантином”.

Він додав, що будь-яка торговельна мережа несе відповідальність за порушення карантинних заходів, якщо вона не забезпечує дотримання правил.

“У нас карантинними заходами передбачено, що маска повинна закривати ніс і рот, і, якщо хтось носить її по-іншому, це порушення, за яке можуть скласти протокол. Ситуація працює більше на попередження порушень, але на цьому тижні ми почали жорстко контролювати дотримання обмежень”, – додав Мартиненко.

В Україні за добу зафіксовано 833 нових випадки.

Школярі повинні повернутися до школи восени, так вважають в Міністерстві освіти. При цьому там не знають, чи відбудеться це безпосередньо 1 вересня.

Графік робочого дня може змінитися через продовжений до 31 липня в Україні карантин – крім вже існуючих обмежень, Кабмін прийняв рішення змістити початок робочого дня на більш пізній час.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...