Ці міста можуть приєднати до Києва найближчим часом

Ці міста можуть приєднати до Києва найближчим часом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент Інституту реформ та розвитку Києва Олександр Вовченко заявив, що незабаром до Києва можуть приєднати Бровари, Вишневе, Ірпінь, Бориспіль та Бучу.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Газета по-українськи”, таке рішення буде вигідним для столичної влади, оскільки зявиться нова територія для діяльності забудовників. Нині важко вирішувати питання з житловою площею у Києві, однак процедура приєднання та злиття місцевих рад може нести небезпеку для лісів та незайманих земель регіонів.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, у рамках декомунізації місто Дніпропетровськ було переіменовано на Дніпро ще 2016 року. Однак, область залишилася Дніпропетровською. Причиною цьому стала складність процедури зміни Конституції України, де закріплено адміністративно-територіальний поділ держави. При цьому питання залишається на порядку денному. Нещодавно на сайті президента було зареєстровано петицію про перейменування регіону на Січеславську область. 

Додамо, що у Києві прогнозують масштабну повінь, якої не було вже десятиліття.  Передбачають, що річка може затопити частину Оболоні, Позняки, Осокорки та Русанівку. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...