Петра Порошенка викликали на допит у якості підозрюваного

Порошенко викликається на 30 червня в Державне бюро розслідувань для допиту в якості підозрюваного

Петра Порошенка викликали на допит у якості підозрюваного
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Петра Порошенка викликали на допит у якості підозрюваного у Державне бюро розслідувань на 30 червня, ЗМІ повідомляють, що колишньому президентові хочуть вручити нову “підозру” за статтею “захоплення влади”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про новий допиту повідомляє прес-служба ДБР на своїй сторінці у Facebook:

Loading...

“Повідомлення про виклик. У відповідності зі ст. 133, 135-139, 224 Кримінально-процесуального кодексу України підозрюваний Порошенко П. А. викликається на 10:00 30 червня 2020 року в Державне бюро розслідувань для допиту в якості підозрюваного, проведення одночасного допиту та інших процесуальних дій у кримінальному провадженні №62019000000000753”.

Страна за посиланням на юриста Андрія Портнова пише, що справу під таким же номером було відкрито за його заявою. У рамках справи розслідуються порушення Порошенком закону і судової заборони при призначенні членів Вищої ради правосуддя.

“Справу порушено за двома стаття Кримінального кодексу – 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та 382 (умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що вступили в законну силу). Враховуючи, що по даній справі Порошенку ще не пред’являли підозри, то виклик його на допит у якості підозрюваного означає, що екс-президентові мають намір вручити нову (друге за рахунком) “підозру”, – зазначає видання.

Нагадаємо, питання про обрання запобіжного заходу п’ятого президента України Петру Порошенку перенесли на 1 липня.

Також НАРОДНА ПРАВДА писала про те, що загрожує екс-президентові.

Джерело: Народна Правда
загрузка...