Третьякова потрапила до скандалу, розмірковуючи про дітей низької якості та стерилізацію

Третьякова міркувала про те, яким має бути справедливий розподіл соціальних виплат в державі, і хто заслуговує на грошову допомогу

Третьякова потрапила до скандалу, розмірковуючи про дітей низької якості та стерилізацію
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Голова комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова опинилася в центрі скандалу після своїх же слів про дітей низької якості.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє Обозреватель.

Loading...

Галина Третьякова зробила скандальну заяву в ефірі у відеосервісі Zoom. Запис була оприлюднена у Facebook ще 29 травня, але розголосу вона набула тільки зараз. Третьякова міркувала про те, яким має бути справедливий розподіл соціальних виплат в державі, і хто заслуговує на грошову допомогу:

“Коли ми демографічно надаємо такі засоби, які використовуються сім’єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Які призводять до того, що вони сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер казала колись”.

Вона також додала, що Великобританія дуже жорстка у цьому плані, а в Сінгапурі взагалі стерилізували жінок:

“У них (Великобританії, – ред.) навіть коли був заступником міністра соцполітики лорд один. Він сказав, що той, хто сідає і хоче отримати соцдопомогу – його потрібно стерилізувати. Ось така жорстока політика … Дуже часто Лі Куан Ю згадують – що там дуже хороший Сінгапур. Лі Куань Ю – стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти. Ось такими жорстокими методами, я б сказала навіть садистськими викорчували в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками. Всіх, хто не є частиною цих елементів, вони не можуть себе віднести до гідного життя. Ну, так я вважаю. Потрібно захищати просту людину”.

На відео відреагували в Постійній комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків:

“Вважаємо, що висловлювання пані Третьякової порушують норми депутатської етики і політик з такими поглядами не може перебувати у вищому законодавчому органі України, тим більше не може очолювати Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів”.

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна – соціальна країна?Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій «наїджати та дискримінувати найманого працівника» вже захопливо наводить приклади про «каструвати та стерилізувати»Ось така вона «нова нормальність» за світоглядом нардепки СНЦе і про «дітей дуже низької якості», і про «потрібно стерилізувати»…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться?І нічого, – каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно ОвертонаСлухайте, робіть перепост та розголос.P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція «не розглядати законопроект 2681» набрала необхідні 25 000 голосів.Далі буде…

Gepostet von Страйком "Заради Майбутнього" am Freitag, 29. Mai 2020

Допомога при народженні дитини в наступному році залишиться на рівні 2019 року, батьки новонароджених будуть отримувати 41280 гривень.

Як отримати допомогу при народженні дитини під час карантину: покрокова інструкція

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...