Українців не пустять за кордон з 1 липня: що про це відомо

Українців не пустять за кордон з 1 липня: що про це відомо
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Статистика поширення коронавірусу в Україні перевищила показники згідно яких українців можуть не пустити як туристів до Шенгенської зони.

Loading...

Офіційна статистика МОЗ вже перевищила критерії у проєкті рішення Єврокомісії.

За цим проєктом – який остаточно досі не узгоджений, але за даними New York Times розглядається як основний робочий – головним критерієм оцінювання відкриття кордонів ЄС для мешканців тієї чи іншої країни стане кількість нових заражень у країні за 14 останніх днів у відношенні до її населення.

Наразі комісія вирішує, чи пускати до ЄС мешканців тих держав, де зафіксовано менш як 16 нових заражень на 100 тисяч населення чи менше ніж 20 нових заражень (16 – це середній показних у країнах ЄС; показник у 20 дозволить пускати більше іноземців).

Нові правила мають запрацювати від 1 липня.

Відзначимо, згідно статистики МОЗ станом на 24 червня, за останні 14 днів виявлено 10 723 нових хворих. За оцінкою Держстату, в Україні 41,8 млн населення. А це означає, що показник інцидентності України за 14 днів складає 25,65 випадків на 100 тисяч, що перевищує обидва встановлені ЄС критерії.  Цей показник продовжує зростати щодня.

У разі якщо проект рекомендацій ЄК буде затверджений країнами-членами, це означатиме продовження заборони на в’їзд для несуттєвих поїздок включно з туризмом для українців.

Як ми вже розповідали – Новий антирекорд коронавірусу: статистика МОЗ на 24 червня.

А також – Названо головну небезпеку другої хвилі коронавірусу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...