ЗНО-2020 скасували у чотирьох областях через негоду

Основна сесія ЗНО в цьому році стартує з 25 червня тестом з математики

ЗНО-2020 скасували у чотирьох областях через негоду
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) скасовують через негоду в чотирьох західних областях України.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Зазначимо, через повень було затоплено близько 5 тисяч будинків.

“Шановні учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які проживають у населених пунктах Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей, що постраждали від повені. Ми стурбовані руйнівними наслідками стихії”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в ситуації, що склалася,  не можна піддавати себе небезпеки:

Якщо Ви сумніваєтеся, чи зможете доїхати до пунктів тестування, просимо Вас залишатися вдома і взяти участь у додатковій сесії ЗНО”.

Для консультації випускникам порадили звертатися в Івано-Франківський та Львівський регіональні центри. На їх сайтах буде розміщено зразок заяви про участь у додатковій сесії.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО в цьому році стартує з 25 червня тестом з математики. Сесія завершиться тестом з хімії 17 липня. Після цього пройде додаткова сесія ЗНО та абітурієнти згідно з балами будуть подавати заяви до вузів. НАРОДНА ПРАВДА відповідала на всі найголовніші питання щодо ЗНО-2020.

Також повідомлялося про те, що в цьому році  через пандемію COVID-19 випускників коледжів, які завершують отримання повної загальної середньої освіти, звільнили від обов’язкової здачі державної підсумкової атестації (скласти державний іспит можна за бажанням).

Джерело: Народна Правда
загрузка...