“Діти низької якості”: Третьякова бурхливо відреагувала на скандал

Велика кількість українців впевнена, найжорсткіше, що сказала глава комітету Ради, це фраза "діти низької якості" (оскільки діти не несуть відповідальності за вчинки батьків), а в іншому вона все вірно каже

”Діти низької якості”: Третьякова бурхливо відреагувала на скандал
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Голова комітету Верховної Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, яка напередодні опинилася в центрі скандалу після своїх слів про “дітей низької якості”, опублікувала повну версію ролика, який викликав резонанс в мережі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео опубліковане на її сторінці в Facebook.

Loading...

Цитата:

“Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім’єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Які призводять до того, що вони сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер казала колись”.

Думки українців після цього знову розділилися, деякі продовжують засуджувати Третьякову, а є й такі, хто каже, що найжорсткіше, що сказала глава комітету Ради, це фраза “діти низької якості” (оскільки діти не несуть відповідальності за вчинки батьків), а в іншому вона все вірно каже.

Gepostet von Kyiv School of Economics am Dienstag, 26. Mai 2020

“Діти низької якості”: Третьякова бурхливо відреагувала на скандал“Діти низької якості”: Третьякова бурхливо відреагувала на скандал

“Діти низької якості”: Третьякова бурхливо відреагувала на скандал

“Діти низької якості”: Третьякова бурхливо відреагувала на скандал

“Діти низької якості”: Третьякова бурхливо відреагувала на скандал

Допомога при народженні дитини в наступному році залишиться на рівні 2019 року, батьки новонароджених будуть отримувати 41280 гривень.

Як отримати допомогу при народженні дитини під час карантину: покрокова інструкція

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...