На параді Перемоги в РФ помітили українського командувача ВМС ЗСУ

На параді Перемоги в РФ помітили українського командувача ВМС ЗСУ
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

На параді Перемоги у Калінінграді, який пройшов 24 червня, був помічений колишній замкомандувача ВМС ЗСУ, а нині замкомандувача Балтійського флоту РФ віцеадмірал Сергій Єлісєєв.

Loading...

Про це пише блогер Тимофій Гольц на своїй сторінці у Facebook.

“Протягом тривалого часу в тилу ворога, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, трудиться “агент”, віцеадмірал Сергій Єлісєєв. Із завданнями щодо розвалу системи бойової підготовки, наразі Балтійського флоту Російської Федерації, з якими він справляється. За це отримує державні та відомчі відзнаки України, а також слова вдячності та пам’яті й бажання неодмінної зустрічі”, – відзначає автор публікації.

Показово, що на його формі, окрім “георгіївської” стрічки були вищі військові нагороди України.

“Проте, натівські розвідники просять свого “агента” в Росії, віцеадмірала Сергія Єлісєєва раніше визначеного йому часу не викриватися і не одягати на парадну форму російського військово-морського флоту державні та відомчі нагороди України: ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів”, – пише із докром Гольц.

На параді Перемоги в РФ помітили українського командувача ВМС ЗСУ

На параді Перемоги в РФ помітили українського командувача ВМС ЗСУ

Нагадаємо, з 1999 року по 2001 рік Єлісєєв в якості капітана 1-го рангу був командиром десантного корабля “Костянтин Ольшанський”. Також він служив на кораблях і у штабах ВМС України. У 2004 році закінчив Національну академію оборони.

У серпні 2010 року Єлісєєв був призначений першим заступником командувача ВМС України, а в листопаді того ж року – начальником Севастопольського гарнізону.

Під час окупації Криму в 2014 році він написав рапорт на військово-лікарську комісію з подальшим звільненням з флоту.

Однак після загарбання півострову Росією перейшов на службу до ВМФ РФ, де в липні 2014 року був призначений заступником командувача Балтійським флотом.

Як ми вже розповідали – Три сотні курсантів заразилися COVID-19 під час репетицій параду до 9 травня.

А також – Лукашенко принизив Путіна на параді Перемоги у Москві.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...