Повінь на Прикарпатті: останні новини з постраждалого регіону

Рівень води в річці Бистриця знизився на півтора метра

Повінь на Прикарпатті: останні новини з постраждалого регіону
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Ситуація з повінню на Заході країни поліпшується. Так, влада Івано-Франківської області 25 червня заявила про поліпшення ситуація з паводками.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Loading...

За його словами, рівень води в річці Бистриця знизився на півтора метра:

“Негода, на щастя, йде. Річка вже зменшилася майже на півтора метра в нашій Бистриці. Десь більше сходить Бистриця-Солотвинська, менше – Бистриця Надвірнянська. Але йде падіння річки”.

Він закликав постраждалих від повені громадян звернутися в органи самоврядування з актами, щодо завданих збитків.

“Вчора ми подали на допомогу державі. Чекаємо роз’яснення щодо відшкодування мешканцям. Прошу всіх, якщо є збитки, роздрукуйте фотографії, зробіть акт, що підтоплено гараж, підтоплено будинок. Нехай сусіди підпишуться. Потім буде виплачена компенсація”, – сказав Марцінків.

Одночасно з цим повідомлялося про те, що рятувальники оголосили в Чернівцях штормове попередження через нової хвилі паводків, яка підніме рівень води в річках на 7 метрів.

Також повідомлялося про те, що наступною областю, яка може постраждати від повені, буде Одеська. На Нижньому Дністрі в Одеській області очікуються сильні повені. Будуть затоплені: автотраса Маяки — Паланка, можливе підтоплення сіл Ясски, Троїцьке та місто Біляївка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...