РФ готує вторгнення у Херсонську область: генерал розповів подробиці

Під час навчань на Кавказі Росія може оголосити гуманітарну кризу в Криму через воду, а потім сказати, що у неї немає вибору, окрім як вторгнутися в Херсонську область

РФ готує вторгнення у Херсонську область: генерал розповів подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія, у якій 25 червня стартувало голосування щодо поправок до Конституції, може у вересні здійснити військове вторгнення в Херсонську область. Російські військові можуть захопити греблю в Херсоні на півночі, щоб дозволити воді повернуться до анексованого Криму.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ефірі програми “На самом деле: мир” зробив екс-командувач Збройними силами США в Європі Бен Ходжес.

Loading...

Він зазначив, що як раз у вересні збройні сили РФ збирається провести навчання “Кавказ 2020”. За його словами, в Південному військовому окрузі, поруч з Чорним морем і Україною, буде велика кількість військ і військового потенціалу.

“У них значна посуха через погоду й тому, що Україна правильно заблокувала воду, що надходить з річки Дніпро по Північно-кримському каналу на півострів. Так що там проблема з водою. Ця проблема, яка виникла через  незакону російську  анексію”, – сказав генерал.

Бен Ходжес підкреслив, що Крим важливий для Москви, оскільки саме з його портів російські кораблі вирушають на підтримку злочинних режимів у Сирії та Лівії:

“Сподіваюся, я помиляюся, але у мене є бачення (і це настільки типово для того, що Росія зробила в минулому), що під час навчань на Кавказі вони оголосять гуманітарну кризу в Криму через воду, а потім скажуть, що у них немає вибору”.

Раніше аналогічну думку висловлював і експерт Українського інституту майбутнього Андреас Умланд. Він вважає, що анексований Крим не зможе довго протриматися в умовах зміни клімату. Тому, Росія може навіть почати війну через Північно-Кримський канал, коли у жителів Криму почнеться брак води.

Також повідомлялося про те, що Росія незаконно переселила в окупований Крим сотні тисяч своїх громадян.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...