Українцям дали пораду, як не залишитися без роботи на карантині

Українцям дали пораду, як не залишитися без роботи на карантині
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Карантин в Україні/Новини

Українцям дали пораду, як підвищити свої шанси не залишитися без роботи під час пандемії коронавірусу та карантину в Україні.

Loading...

Про це пише екс-міністр економрозвитку Тимофій Милованов. Він вважає, що зараз важливо залишатися конкурентозданим, гнучким, йти на поступки та пропонувати нові навички.

“Спробуйте домовитися з начальством, запропонуйте або погодьтеся, якщо потрібно, на зменшення зарплати, на тимчасове зменшення зарплати. Запропонуйте допомогу в трансформації бізнесу в зв’язку з кризою, тоді ви точно будете важливі для компанії. Якщо буде необхідно, погодьтеся на перехід на інші функції. Будьте гнучкими, вчіться. Найголовніше – забезпечити безпеку робочого місця”, – порадив Милованов.

Також дуже важливо зберігати психологічне здоров’я – зустрічатися з друзями, дотримуючись норм безпеки, займатися фізичною культурою та читати.

Милованов впевнений, що криза через спалах COVID-19 в Україні буде гіршою, ніж в інших країнах. Також буде вищим рівень падіння ВВП.

“Наша економіка належить до такої, “що розвивається”, тобто ми все ще в пошуку вдалої економічної моделі, не завоювали своїх вигідних позицій у торгівлі й залишаємося неефективними. Самі собою українці працюють досить ефективно, саме тому наші заробітчани затребувані в усіх сферах – від висококваліфікованих до простих робітників. Але технології, ринки, виробничі ланцюжки значно відстають від європейських”, – резюмує екс-міністр.

Як ми вже розповідали – Скільки людей втратить роботу через епідемію коронавірусу: прогноз.

А також – Робота в Україні: які професії будуть затребувані після пандемії COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...