Зеленський підписав закон про експериментальні ліки від коронавірусу: чому це важливо

Зеленський підписав закон про експериментальні ліки від коронавірусу: чому це важливо
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про продовження застосування експериментальних препаратів для лікування COVID-19. Дію продовжено до 1 січня 2021 року.

Loading...

Як повідомляється, рішення було прийнято в зв’язку з загрозою зростання захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Документ спрямований на забезпечення доступу до ліків громадян, хворих коронавірусною хворобою, і запобігання поширенню коронавірусу серед населення України.

“Українське законодавство дозволяє застосовувати для лікування COVID-19 як зареєстровані в Україні препарати, так і незареєстровані лікарські засоби, клінічні випробування яких затверджені в установленому порядку і мають на меті дослідити ефективність і безпеку таких лікарських засобів для лікування COVID-19”, – вказано в повідомленні.

Мова йде про ліки, які не зареєстровані, проте вже пройшли певні дослідження з безпеки та ефективності, і були рекомендовані офіційно у таких країнах як США, Великобританія, Швейцарія, Японія, Австралія, Канада, Китай, Ізраїль та країнах ЄС.

Нагадуємо – Українців почнуть жорстко карати за відсутність масок та соціальної дистанції.

А також – Зеленський назвав дату піку коронавірусу в Україні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...