Зґвалтування у Кагарлику: з’явилася інформація про викрадення сестри постраждалої

Адвокати вимагають надати постраждалій охорону, яку їй обіцяли надати

Зґвалтування у Кагарлику: з’явилася інформація про викрадення сестри постраждалої
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Поліцейські Сергій Сулима і Микола Кузів, яких підозрюють у зґвалтуванні в Кагарлику, здійснювали незаконні дії стосовно неповнолітньої сестри Нелі Погребицької (постраждала).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на брифінгу повідомила адвокат потерпілої Олена Сотник.

За словами юриста, хронологія трагедії починається не 24 травня, коли безпосередньо Нелі Погребицьку зґвалтували. За її словами, 13 травня мама постраждалої Нелі подала заяву про погрози з боку одного з підозрюваних – Миколи. І цю справу проігнорували.

“Якщо б 13 травня правоохоронці відреагували належним чином, 24 травня нічого б не сталося”, – каже адвокат.

Вона також додала, що напередодні правоохоронці фактично викрали сестру Нелі (Аллу) і здійснювали слідчі дії без будь-яких підстав. Сталося це, за інформацією адвоката, за кілька годин до подій з Нелею:

“У нас є ще один фігурант у цій справі і ми вже подали заяву. Про скоєння злочину щодо малолітньої сестри Нелі, яку звуть Алла. Щодо неї також ці самі підозрювані, за кілька годин до того, як почалися події з Нелею, здійснювали незаконні дії як з неповнолітньою”.

Сотник підкреслила, що жителі сіл і маленьких міст не знають, як себе захистити у разі протиправних дій правоохоронців.

Нагадаємо, Голосіївський районний суд столиці напередодні обрав запобіжний захід для підозрюваних у зґвалтуванні – Сергію Суліму і Миколі Кузіву. Сулима відправлений під арешт на два місяці без права внесення застави. Аналогічний вердикт був винесений і для Миколи Кузіва.

Адвокат Євген Мельниченко раніше розповідав про те, що потерпіла раніше відмовила у відносинах одному з підозрюваних поліцейських.

Нагадаємо, слідство змінило кваліфікацію цього злочину — з кваліфікації зникло перевищення повноважень працівником правоохоронного органу.

Джерело: Народна Правда