На Позняках повністю знесуть будинок в якому вибухнув газ

На Позняках повністю знесуть будинок в якому вибухнув газ
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Будинок на Позняках у якому минулого тижня вибухнув газ – доведеться повністю демонтувати. Відзначимо, що першим постраждалим від вибуху родинам вже почали видавати нове житло.

Loading...

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу.

“Будинок, як і говорили попередньо фахівці, буде повністю демонтований. Вже розробляється спеціальний проєкт, як це зробити, аби не сталося нових обвалів, щоб не нашкодити сусіднім будинкам”, – сказав він.

Крім того, спеціальна комісія обстежила сусідні секції споруди та будинок на проспекті Григоренка, 41. До процесу були залучені фахівці державного підприємства “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”.

Вони не виявили пошкоджень, які могли б спричинити нові обвали. Тому було прийняте рішення про повернення мешканців вказаних будинків у квартири.

“Висновки ж щодо причин вибуху в будинку зробить Державна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Експертиза зараз триває. Працюють і правоохоронні органи”, – наголосив мер Києва.

Мер столиці наголосив, що наразі чиновники працюють над тим, щоб якомога скоріше відновити втрачені постраждалими у вибуху документи.

“Ми повинні відновити людям, насамперед, паспорти для того, щоб вони змогли якнайшвидше отримати матеріальну компенсацію. Ці кошти ми вже виділили – від 50 до 100 тисяч гривень на родину. І готові їх видати, але для цього необхідні документи”, – пояснив він.

Як ми вже розповідали – Чула стогін мами і крики брата: під час вибуху на Позняках дівчина втратила всю сім’ю.

А також стало відомо – постраждалі мешканці отримають 30 мільйонів компенсації.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...