Росія звинуватила Україну у хакерській атаці

До атаки нібито причетні: Великобританія, США, Україна і частина країн СНД

Росія звинуватила Україну у хакерській атаці
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії, де 25 червня стартувало голосування за правки до Конституції, звинуватили Україну в DDoS-атаці на сайт Центральної виборчої комісії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють російські ЗМІ і Telegram-канали.

Loading...

Так, РБК пише, що у Центральній виборчій комісії зафіксували DDoS-атаку на сайт організації. При цьому заступник голови ЦВК Микола Булаїв запевнив, що служба підтримки сайту не відчуває проблем: «У мене прийшло повідомлення, звідки-то, поки не підтверджено, що у нас на сайт йде DDoS-атака, 240 тис. запитів на секунду, але ми не відчуваємо проблем. Якщо вона йде взагалі, але прийшло повідомлення, що хлопці, стережіться, 240 тис. запитів на секунду обрушать вас. У нас все нормально».

А російський Telegram-канал “Карточный домик” пише, що до атаки причетні: Великобританія, США, Україна і частина країн СНД.

Росія звинуватила Україну у хакерській атаці

Нагадаємо, підрахунок результатів голосування розпочнеться після закриття виборчих дільниць 1 липня. Одна з поправок, яку пропонується внести до Конституції, передбачає «обнулення» президентських термінів Володимира Путіна. Це дозволить чинному президенту Росії брати участь у виборах до 2024 і 2030 роках.

Денис Пушилін, якого бойовики вважають “головою ДНР”, видав указ, який дозволяє йому, його заступникам, а також іншим державним службовцям виїхати в Росію для участі в голосуванні за поправки до Конституції РФ.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...