Скільки вихідних матимуть українці у 2020 році

Додаткові вихідні почнуться із січня

Скільки вихідних матимуть українці у 2020 році
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українці матимуть у 2020 році додаткові вихідні, які припадатимуть на низку державних свят.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, міністерство соціальної політики щорічно пропонує план переносів додаткових вихідних і їхніх відпрацювань.

Loading...

Додаткові вихідні для українців почнуться із січня. Різдво 7 січня припадає у 2020 році на вівторок. Тому понеділок, 6 січня, пропонується зробити вихідним. Щоправда, його доведеться відпрацювати в суботу, 11 січня.

Міжнародний жіночий день 8 березня припадає на неділю. Традиційно вихідний пропонують перенести на понеділок – 9 березня.

Аналогічна ситуація складається з Великоднем 19 квітня. Понеділок, 20 квітня, стане додатковим вихідним.

Вихідним залишається День праці, 1 травня, і День перемоги, 9 травня. На честь останнього пропонують зробити додатковий вихідний у понеділок, 11 травня, оскільки свято буде в суботу.

Також вихідні передбачено 7 червня на Трійцю, 28 червня – на День Конcтитуції України, 24 серпня – на День незалежності України, на День захисника України – 14 жовтня і католицьке Різдво – 25 грудня.

Оскільки Трійця припадає на неділю, то понеділок, 8 червня, рекомендується зробити вихідним. Також додатково вихідний у понеділок буде 29 червня на честь Дня Конституції.

Крім того, напередодні святкових днів рекомендовано скоротити робочий день на одну годину.

Нагадаємо, у січні нового, 2020 року, українці матимуть 10 вихідних днів, поділені на два блоки – новорічний та різдвяний.

Джерело: Народна Правда
загрузка...