Ватажки “ДНР” збираються голосувати за поправки до Конституції РФ

Після повернення з голосування жителям "ДНР" дозволили не самоізолюватися

Ватажки “ДНР” збираються голосувати за поправки до Конституції РФ
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Денис Пушилін, якого бойовики вважають “головою ДНР“, видав указ, який дозволяє йому, його заступникам, а також іншим державним службовцям виїхати в Росію для участі в голосуванні за поправки до Конституції РФ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Страна.

Loading...

Видання зазначає, що до цього чиновники “республіки” в тому числі при наявності російських паспортів не могли виїжджати в Ростовську область, бо в “ДНР” триває режим підвищеної бойової готовності, що передбачає заборону виїзду.

За даними видання, бюджетників та інших жителів “ДНР” масово не організовують для участі в російському голосуванні. Їм надана можливість поїхати на ділянки самостійно, купивши квиток на автобус. Запущені рейси, які здійснюють перевезення до населених пунктів у Таганрозі, селах Авіла-Успенці, Покровському та Куйбишеві.

Там розташовані чотири виборчі дільниці, де зможуть віддати голоси конкретно жителі “ДНР”, що отримали російські паспорти за указом Путіна.

Цікаво також і те, що після повернення з голосування жителям “ДНР” дозволили не самоізолюватися на два тижні.

25 червня в Росії розпочалося голосування за поправки до Конституції. Підрахунок результатів голосування розпочнеться після закриття виборчих дільниць 1 липня. Одна з поправок, яку пропонується внести до Конституції, передбачає «обнулення» президентських термінів Володимира Путіна. Це дозволить чинному президенту Росії брати участь у виборах до 2024 і 2030 роках.

Нагадаємо, на окупованому Донбасі несподівано помер екс-заступник командира 1-го армійського корпусу РФ з роботи Аркадій Федосєєв.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...