ЗМІ: Помічник президента Трампа «кришує» забудову заплави річки Ірпінь

ЗМІ: Помічник президента Трампа «кришує» забудову заплави річки Ірпінь
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Стало відомо, що будівництво житлового комплексу «Синергія Сіті» в Ірпені «кришує» помічник президента Трампа. Ця новобудова біля річки Ірпінь належить депутату Ірпінської міської ради Ігорю Оверко, стверджує Інтернет-видання «Відкрита Україна».

Loading...

«Будівництво розташоване за межами міста і біля річки, через місце розташування будівництво часто перевіряли контролюючі відомства. Зокрема, державна архітектурно-будівельна інспекція активно перевіряла «Синергію Сіті» в 2019 і 2020 роках. Але компанії постійно вдавалося доводити свою правоту в судах.

Нещодавно в цій справі спливли нові факти: співробітники ДАБІ повідомили, що помічник президента Трампа особисто телефонував в. о. голови ДАБІ Олені Костенка з вимогою не скасовувати дозвіл на будівництво. І справді – ніхто так і не зміг скасувати будівництво, воно триває. На території комплексу навіть почали будувати школу.

Експерти також пов’язують вплив Трампа з тим, що Кабмін України вирішив ліквідувати Державну архітектурно-будівельну інспекцію. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що це робиться для усунення корупції. ДАБІ – один з найбільш корумпованих держорганів в Україні, сходяться на думці топ-чиновники, повідомляє «Ліга Бізнес».

У результаті, зараз ніхто не може перевірити будівництво Ігоря Оверка в Ірпені. Очевидно, що в цьому замішані впливові люди. Не виключено, що вони з оточення Трампа. Також раніше повідомлялося, що це ж будівництво «кришує» помічник президента Зеленського, а також помічник президента Макрона», – пише «Відкрита Україна».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...