Знижує смертність: вчені назвали ліки, які допомагають пацієнтам із COVID-19

У пацієнтів, що приймають статини, смертність знижувалася до 5,5%

Знижує смертність: вчені назвали ліки, які допомагають пацієнтам із COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Китайські вчені дійшли висновку, що препарати для зниження холестерину допомагають пацієнтам з COVID-19 легше переносити хворобу, а також зменшують рівень смертності.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише CNN.

Loading...

Вчені стверджують, що у пацієнтів, які приймають статини (фармацевтичні препарати, покликані боротися з високими рівнями холестерину в крові людини), смертність знижувалася до 5,5% (при середньому показнику 6,8% серед тих, хто ці препарати не приймає). Крім того, таких пацієнтів рідше підключали до апаратів ШВЛ.

Керівник досліджень, вчений з Уханьского університету Хунлян Лі говорить, що результати підтверджують безпеку та потенційні переваги терапії статинами у госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 і дають обґрунтування для майбутніх досліджень, які допоможуть з’ясувати, чи дійсно статини знижують смертність.

В Україні за минулу добу зафіксовано 1109 нових випадків захворювання коронавірусною інфекцією (COVID-19). Зараз антилідер за кількістю летальних випадків є Чернівецька (178 випадків) і Львівська (126 випадків) області і Київ (102 випадки).

Карантин, станом на 26 червня, не можна пом’якшувати в Києві і ще в 10 областях.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...