Медики назвали нову властивість цибулі

Медики назвали нову властивість цибулі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Звичайна цибуля допоможе в лікуванні серйозних хвороб.

Фахівці виявили, що цибуля може допомогти вилікувати такі захворювання, як хвороби серця, діабет, рак та катаракта, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Вчені провели дослідження, в ході якого встановили, що цибуля надає більш дієвий та потужний вплив в боротьбі з хворобами серця, ніж навіть червоне вино. Саме тому, на думку дієтологів, французи, які часто використовують цибулю в стравах, набагато рідше страждають від серцевих захворювань.

Експерти додали, що до корисних властивостях лука можна віднести те, що завдяки йому знижується рівень холестерину в крові, поліпшується еластичність кровоносних судин, нормалізується артеріальний тиск.

Саме цей продукт особливо корисний при захворюваннях діабет другого типу, а також при ожирінні. І хоча більш корисним прийнято вважати сиру цибулю, після теплової обробки продукт також містить майже всі вітаміни та мікроелементи.

Тим, хто  страждає від стрибків тиску,  лікарі  рекомендують вживати в їжу  цибулю і часник. Фітонциди, яких достатньо в  цих овочах,  допомагають очистити судини і знизити рівень холестерину, а, як відомо, це сприятиме і зниженню тиску.

Дієтологи порадили список продуктів, які нормалізують рівень холестерину в організмі. До нього увійшли свіжі фрукти і овочі, сухофрукти, горіхи і насіння, боби і горох.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...