“Путін не просив сідати за кермо”: Михайло Єфремов зробив політичну заяву з приводу смертельної ДТП

Актор заявив, що в його справі немає жодного політичного підґрунтя

”Путін не просив сідати за кермо”: Михайло Єфремов зробив політичну заяву з приводу смертельної ДТП
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російський актор Михайло Єфремов, який 8 червня на автомобілі Jeep Grand Cherokee виїхав на зустрічну та допустив смертельну ДТП в Москві,  відзначився похвальною заявою про Путіна.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ресурс Mk.ru з посиланням на слова адвоката артиста Ельмана Пашаєва.

Правозахисник Єфремова прийшов провідати його в п’ятницю, 26 червня, щоб дізнатися про самопочуття актора.

“Справа в тому, що мені регулярно телефонують ваші колеги-журналісти з України і задають різні питання про те, чи не бачу я збігів у тому, що фатальна ДТП за участю Михайла відбулася напередодні виборів. Деякі з них вважають кримінальну справу політичною і висвітлюють цю трагедію саме в такому ключі. Природно, про це я поставив в курс свого підзахисного і поцікавився, яку позицію займає він сам. Михайло відповів, що в його справі немає жодного політичного підґрунтя. За кермо ні Путін, ні хтось інший сідати в той вечір не просили”, – розповів Пашаєв.

В деталях ДТП розберуться слідчі і суд. Сам Єфремов зазначив:

“Де я і де політика? Я не маю відношення до опозиції, не маю відношення до політики. Нічого не маю проти особистості Путіна. Чому я повинен погано ставитися до людини, яка нас годує – нас, людей мистецтва, діячів кіно. Адже всі ми пам’ятаємо, в якому занепаді була культура раніше”, – заявив актор.

Він також зазначив, що в політичній частині з приводу внесення змін до Конституції РФ він не розбирається, тому не може нічого сказати. Однак добре ставиться до соціальної підтримки, яка буде гарантована в разі прийняття змін.

Пашаєв також попросив прокоментувати Єфремова його вірші, які опубліковані на YouTube-каналі “Громадянин поет”.

“Я артист, клоун, а не опозиціонер. Це моя робота”, – сказав актор.

Він також зазначив, що клоун – це не образа, а за читання чужих віршів він отримував гроші і навіть не замислювався, що це чийсь інструмент. За його словами, такого роду вірші писали і про Горбачова, і про Єльцина, і про інших політичних діячів, і різного роду події.

Нагадаємо, раніше Таганський районний суд Москви відправив актора Михайла Єфремова, який став винуватцем ДТП, в якому загинула одна людина, під домашній арешт на два місяці — до 9 серпня.

Додамо, що 12 червня Михайло Єфремов   опублікував відеозвернення, де попросив вибачення за скоєння ДТП, в якому загинув водій іншого автомобіля Сергій Захаров.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...