Ретроградний Меркурій 2020: що це та що категорично заборонено робити

Меркурій буває ретроградним тричі на рік

Ретроградний Меркурій 2020: що це та що категорично заборонено робити
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Ретроградний Меркурій – це явище, коли з Землі здається, що ця планета рухається в зворотному напрямку. Насправді це ілюзія – Меркурій не змінює своєї швидкості і напрямку руху. Це лише оптична ілюзія, але астрологи надають велике значення ретрограду планет.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Меркурій увійшов в ретроградну петлю і почав “сповільнювати” швидкість руху, а 18 червня планета “розгорнеться”.

Ретроградний Меркурій можна буде спостерігати до 14 липня.

Цікаво, що рухатися “назад” можуть всі планети: Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун. Водночас Сонце і Місяць не бувають ретроградними.

Меркурій буває ретроградним тричі на рік. У 2020 році оптичну ілюзію можна спостерігати ще два рази: з 18 по 14 липня, а також з 14 жовтня до 3 листопада.

Про те, чого очікувати від ретроградного Меркурія, у коментарі Обозревателю розповів астролог Георгій Лічелі.

За його словами, ретроградність – це завжди повернення до минулого, і в умовах сьогоднішніх реалій, швидше за все, вказує на відновлення економічної та соціальної діяльності. Але це не відновлення в повній мірі і не рух вперед. Все матиме тимчасовий, “урізаний” і обмежений характер. В цілому, весь цей рік буде таким. Не встигнемо відійти від ретро періодів Венери і Меркурія, як у серпні розпочнеться період ретро Марса.

Що стосується Меркурія: якщо в період ретро Венери піддаються переоцінці теми партнерства, ділових і особистих відносин, а також сфера фінансів, краси і мистецтва, то Меркурій відповідає за контакти, спілкування, інформацію, засоби зв’язку, торгівлю, комунікації, транспорт, переміщення та перевезення.

І хоча Меркурій розгорнеться в ретроградний рух 18 червня, уже з 8 червня не раджу підписувати важливі договори, починати нові проекти, реєструвати фірму, купувати побутові прилади, телефони, комп’ютери, також – велосипеди, мопеди, мотоцикли і автомобілі. Куплені речі можуть виявитися бракованими або прослужать недовго, або ж з часом ви просто не будете ними користуватися. Небажано влаштовуватися на нову роботу. Можна повертатися на стару, але і ця можливість залежить від персональної прогностики.

У період ретро Меркурія відбувається перемикання свідомості із зовнішнього світу на внутрішній. Тому в такий час люди часто неуважні, занурені в себе і неохоче йдуть на контакт. У спілкуванні виникають непорозуміння. У документах допускаються помилки, губляться важливі папери, зустрічі переносяться. Важко дається навчання, тому не можна тиснути на школярів і студентів. Відбуваються поломки техніки, розірвання договорів, звільнення і розставання. Тимчасово можуть перерватися зв’язки і контакти. Але в той же час з’являться люди з минулого. Тому не дивуйтесь, якщо в найближчий місяць вам напише або ви випадково зустрінетеся з людиною, з якою довго не спілкувалися.

Другий рік поспіль періоди ретро Меркурія відбуваються у водних знаках, тому емоційно важко переносяться. Меркурій в Раку суб’єктивний, спирається на свої внутрішні переживання. Його мислення і оцінка ситуацій часто залежать від настрою та емоцій. Отже, протягом найближчих півтора місяця потрібно не піддаватися емоціям, а намагатися міркувати логічно.

Нагадаємо, раніше відомий астролог Павло Глоба розповів, коли варто очікувати закінчення пандемії COVID-19.

А ось астролог Влад Росс переконаний, що війна на Донбасі в 2020 році закінчиться, а на лінії розмежування встановиться довгий період перемир’я.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...