Спеки не буде: народний синоптик дав чіткий прогноз на літо в Україні

Влітку 2020 погода буде переважно дощовою, але теплою

Спеки не буде: народний синоптик дав чіткий прогноз на літо в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Погода в Україні влітку 2020 буде в основному дощовою і прохолодною, але холодів не очікується. Такий буде синоптична ситуація в червні і в липні, а ось у серпні – все зміниться.

Такий прогноз дав Леонід Горбань, народний синоптик, що вже більше 30 років складає довгострокові прогнози, орієнтуючись на так званий Брюсів календар, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За цим календарем погоду вираховують за розташуванням планет сонячної системи. 2020 рік – це рік Місяця.

“У рік Місяця перші два літніх місяці очікуються прохолодними з-за частих дощів, але не холодними, адже сонце стоїть високо і гріє добре. У серпні картина зміниться – він буде посушливий, жаркий, у середині місяця два тижні без дощів”, – прогнозує синоптик.

Таким чином, перші два місяці будуть дощовими з помірним теплом, а от серпень буде випробовувати на міцність спекою і засухою.

Народний синоптик каже, що в масштабах України його точні прогнози на 75%, а більш точний прогноз можна дати в межах 1-2 областей (95% імовірності).

І хоча Україна складається із семи кліматичних зон, в яких прогноз завжди трохи різний, загальна тенденція свідчить про помірно тепле літо і велику кількість опадів.

До речі, нещодавно народний синоптик Володимир Деркач дав прогноз погоди на літо 2020 в Україні. За його прогнозом, початок літа очікується досить теплим, а потім очікується невелике похолодання.

Джерело: Народна Правда