Справа МН17: в Гаазі надали нові докази збиття літака Росією

Фігуранти справи після катастрофи доповіли, що "Бук" збив літак

Справа МН17: в Гаазі надали нові докази збиття літака Росією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У суді в Гаазі під час слухань про справі  МН17  представили нові докази запуску ракети по малайзійському Boeing з установки “Бук” – прокурори надали суду нові перехоплені записи переговорів терористів “Л/ДНР”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє місцеве видання NRC.

Loading...

Так, фігуранти справи після катастрофи доповіли, що “Бук” збив літак. Однак спочатку вони були впевнені, що збили українське військове судно.

Терорист Леонід Харченко 17 липня 2014 року в 16:48, через кілька хвилин після катастрофи, зателефонував і поінформував одного з ватажків Сергія Дубінського: “Ми на місці. Ми вже збили Сушку [український винищувач]”.

У той же вечір, о 19:52 Дубінський зателефонував Олегу Пулатову щоб уточнити, чи стріляв “Бук” в районі падіння пасажирського лайнера. Той йому заявив, що “Бук збив Сушку після того, як Сушка збила Boeing”.

Ці слова Дубінський незабаром передав тодішньому так званому “міністру оборони ДНР” Ігорю Гіркіну.

“Я не знаю, чесно кажучи, не вірю в це”, – відреагував він.

Дубінський же відповів, що “нас все одно будуть звинувачувати в тому, що ми збили його”.

Нагадаємо, навесні 2020 року проекти The Insider і Bellingcat ідентифікували і озвучили ім’я одного з ключових фігурантів справи про збитий влітку 2014 року над Донбасом малайзійський Boeing МН17. Це — заступник керівника Прикордонної служби ФСБ генерал-полковник Андрій Бурлака.

Раніше голландський прокурор Тейс Бергер повідомив, що в тілах членів екіпажу малазійського Boeing рейсу MH17 знайшли 29 осколків від російської ракети.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...