Як завзятим курцям виводити токсини з організму: медики пояснили

Як завзятим курцям виводити токсини з організму: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Курцям варто звернути особливу увагу на своє харчування, так як у них засвоєння мікроелементів відбувається дещо інакше. Організм курця відчуває нестачу корисних речовин, особливо вітаміну C, що є найпотужнішим антиоксидантом. Його знищує сигаретний дим, а щоб поповнити і підтримувати його зміст, експерти радять включити в свій раціон більше цитрусових, полуниці, чорної смородини.

Для поповнення нестачі вітамінів E і B12 слід вживати вівсяну і гречану крупи, молочну продукцію, рибу, бобові, горіхи. Очищенню судин і позбавлення від атеросклеротичних бляшок сприяють морепродукти, пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на medikforum.

Loading...

В організмі курців накопичується величезна кількість канцерогенів і токсинів, тому слід задуматися над їх виведенням. Для цього відмінно підійдуть свіжоприготовані соки з яблук, грейпфрутів, апельсинів, граната.

Кожна людина, що не страждає захворюваннями печінки і нирок, повинна випивати близько 1,5 л чистої води щодня. Вода допоможе вивести нікотин і не дозволить йому осідати в клітинах у великих кількостях.

Фахівці також акцентують увагу курців на корисних властивостях зеленого чаю, що сприяє очищенню бронхів і гальмує розвиток в легенях ракових клітин.

Такі нехитрі способи допоможуть підтримувати життєдіяльність організму на стабільному рівні. Однак слід пам’ятати, що відновлення здоров’я і самопочуття стане можливим лише при повній відмові від куріння.

Нагадаємо, знайдено спосіб покінчити з курінням назавжди. У Канаді для курців придумали спеціальну програму Run to Quit, завдяки якій 91% учасників експерименту стали палити набагато менше.

Також американські вчені дійшли висновку, що негативно впливати на організм людини куріння починає буквально з перших секунд. Від першої сигарети в організмі виникають безповоротні генетичні наслідки, які можуть привести до раку.

До слова, не виключено, що вже через кілька років вартість цигарок в Україні стане захмарною для багатьох категорій споживачів тютюнових виробів. Згідно законопроекту, оприлюдненого міністерством фінансів України, планується підвищення ставок акцизу на тютюнові вироби до європейського рівня.

Також британські медики проаналізували власні дослідження і розповіли, кому найлегше кинути курити.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...