День Конституції 2020: скільки будуть відпочивати українці

В кінці червня 2020 українці отримають три повноцінних вихідних – 27, 28 і 29 червня

День Конституції 2020: скільки будуть відпочивати українці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У неділю, 28 червня, в Україні  відзначають одне з головних державних свят – День Конституції. Цей день відповідно до закону є вихідним днем. 

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Дата свята не змінюється так як саме в цей день в 1996 році Верховна Рада прийняла Конституцію. З того моменту 28-й день першого літнього місяця став офіційним святковим і вихідним днем в Україні.

День Конституції України – єдине державне свято, закріплене у самій Конституції.

Скільки вихідних буде на День Конституції

У 2020 році 28 червня випадає на неділю. Вихідним буде наступний день після свята – 29 число. Таким чином, у кінці місяця українці отримають три повноцінні вихідні – 27, 28 і 29 червня. Відпрацьовувати їх у майбутньому не доведеться.

Нагадаємо, щороку 28 червня українці відзначають День Конституції України, який є одним з найголовніших державних свят. В цьому році ми відзначаємо 24-гу річницю Основного Закону України.

28 червня, коли в Україні відзначається День Конституції, президент Володимир Зеленський привітав українців з основним державним святом. Зеленський закликав українців не змагатися у винахідливості, як обійти закон, і поважати права один одного.

Джерело: Народна Правда
загрузка...