Доктор Комаровський пояснив, чому діти страждають на дефіцит уваги

Йод потрібно додати для повноцінного формування інтелекту

Доктор Комаровський пояснив, чому діти страждають на дефіцит уваги
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Дефіцит такого важливого мікроелемента, як йод, знижує інтелект у дітей. У школярів проявляється низька пізнавальна активність, розвивається дефіцит уваги, погана пам’ять і підвищена стомлюваність.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив відомий лікар-педіатр Євген Комаровський.

Loading...

У себе на Instagram він звернув увагу батьків на необхідність йоду для зростаючого дитячого організму.

Йод потрібно включити  для повноцінного формування інтелекту, стабілізації емоційного фону, покращення памяті і уваги, підвищення стресостійкості.

Як повідомлялося раніше, йод — дуже важливий мікроелемент, запас якого потрібно поповнювати. Дефіцит йоду вкрай небезпечний для людського організму, оскільки нестача цього мікроелемента збільшує ризик серйозних захворювань щитовидної залози, органів травлення, він також впливає на розумовий розвиток.

У Китаї, де понад 90% сімей використовують у харчуванні тільки йодовану сіль, середній показник IQ у дітей за останні 15 років зріс на 5-10%. А буквально нещодавно в Російській Федерації Росспоживнагляд зобов’язав всі дошкільні заклади та дитячі садки використовувати в харчуванні тільки йодовану сіль.

Дослідження, проведене Маргарет Рейман і Університету Суррея, вказує на нестачу йоду в сучасних «здорових» дієтах, в першу чергу, вегетаріанських, що створює загрозу дефіциту йоду у вагітних жінок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...